macerafilmlerix

Macera Filmleri

KATIL AVI – SHIELD OF STRAW TÜRKÇE DUBLAJ IZLE

Katil Avı – Shield Of Straw Türkçe Dublaj izle filminde psikopat bir katil olan Kunihide Kyomaru 7 yaşında bir çocuğu öldürmüştür ve polise teslim olur. Lakin öldürdüğü bu çocuk, ülkenin en zengin adamı olan Ninagawa’nın kızıdır. Ninagawa tüm gazetelere kızının katili olan Kyomaru’yu öldüren kişiye çok büyük bir para ödülü vereceği şeklinde bir ilan verir. Kyomaru’yu koruması için beş kişilik bir ekip görevlendirilir. Peki bu beş kişi ödül uğruna her şeyi göze almış olan katilleri durdurmayı başarabilecek midir?
2013 – Japonya yapımı olan Katil Avı – Shield Of Straw Türkçe Dublaj izle filmi Gerilim kategorisinde yer alan bir yapım olma özelliği taşıyor. Filmin oyuncuları arasında Nanako Matsushima, Tatsuya Fujiwara ve Takao Ohsawa isimleri bulunuyor. Katil Avı – Shield Of Straw Türkçe Dublaj izle filminin yönetmenliğini ise Takashi Miike ismi üstlenmiş.
Bu güzel ve gerilim dolu Katil Avı – Shield Of Straw Türkçe Dublaj izle filmi için hepinize keyifli seyirler dileriz. Katil Avı – Shield Of Straw Türkçe Dublaj izle filmini izlerken iyi ve güzel vakit geçirmeniz dileğiyle… KATIL AVI – SHIELD OF STRAW TÜRKÇE DUBLAJ IZLE

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Information

This entry was posted on February 24, 2014 by .
%d bloggers like this: